Boys Teams

3rd/4th Grade Boys/U10- Coach Grochowski:

Caleb Grochowski
Brady Marcouz
Jared Roberts
Liam Rainville
Caiden Steeves
Hayden Dorsey
Matt McClure
Noah Wotton
Mike Joslyn
Kenny Aprin

4th Grade Boys/U11- Coach Jake:

Sean Tyrrell
Alec Desrosiers
Max Cohen
Dylan Dipierto
Jordan McFadden
Jordan Kabaso
Dan Wing
Kellen Clarkson
Collin Resner
Jake Look
Corey Scovil

5th Grade Boys/U11- Coach Byrnes:

Hunter Larson
Matt Beals
Tony Dandridge
Mark Dickson
Joe Salonis
Peter Barbale
Alex Lanpher
Matt Krysinski
Jason Stein
Cam Small
Russ Watson
Sam Rundell

6TH GRADE BOYS/U12- COACH MINARIK:

ETHAN MINARIK
BRADY MCKAY
TREY FINLAY
TYLER PATCHEN
AIDEN GINGRAS
BEN WING
LUCAS LAMBERT
RYAN BROOKS
ROMEO HOLLAND
NICK VERONIS
LUCAS WELTON

7TH GRADE BOYS/U13- COACH MINARIK:

COLIN MINARIK
JACK LETENDRE
TIM RUPPERT
WILL MILLIARA
JACK MARGOUPIS
LORENZO CASTRO
ZACHARY DEJESUS
DYLAN COTTON
SHEA FINNEGAN
TROY PHAY
ALEC FASOLO

8TH GRADE BOYS U14- COACH BYRNES:

SHEA FINNEGAN
DYLAN GRANDMAISON
NICK CARPENTAR
PAT ROSELAND
BRENNAN MAHONEY
CAM VARNEY
MIKE PAIVA
LOGAN MARYNARD
ZACK FREIBERG
GEORGE KARAMANAKIS

8TH GRADE BOYS U14- COACH POSEY:

SAM WING
SAM KONTOES
BILLY TYRRELL
MITCH TONER
NICK KARALUS
AARON IWANSKI
ROCCO MACNEIL
JACK LEHMANN
ELI WRESTLER

9TH GRADE GOLD- COACH BYRNES:

TOMMY MESSINA
CAM BOLDUC
NATHAN LETENDRE
BRANT SAVAGE
WILLY AYBAR
COLEMAN PICARD
DREW MALBOEUF
HAYDEN WILDES
JUSTIN SKAPARAS
MICHAEL ACQUAAH-HARRISON

9th Grade Gold- Coach Byrnes:

Tommy Messina
Cam Bolduc
Nathan Letendre
Brant Savage
Willy Aybar
Coleman Picard
Drew Malboeuf
Hayden Wildes
Justin Skaparas
Michael Acquaah-Harrison

9th Grade Boys Black- Coach Byrnes:

Anthony Allain
Hunter Luby
Steve O’Connor
Hayden Perry
Derik Hartwell
Griffin Polga
Ryan Bonja
Jordan Jones
Anthony Zaleski

10th Grade Boys Gold- Coach Byrnes:

Ben San Fratello
Cody Adams
Nick Redden
Jared Ullstrom
Jay Ramos
Tom Anderson
Brendon Sailor
Andrew Rivers
CJ Holmberg
Ethan Brunelle

10th Grade Boys Black- Coach Porcic:

Sean Rosenlund
Chase Freeland
Marcos Pagan
Cam Metsack
Ethan Adams
Brian Cromack
Ethan Brunelle
Zach Merow
Alex Mwangi
Connor Everidge
Seb Ramos

10th Grade Boys White- Coach Byrnes:

Matt Larson
Collin Mulcahy
Niko Goulas
Nick Quinn
Jack Hughes
Tyler Tedford
Nick Muche
Carlo Mannina
Jay Ramos
Jon Wilson

Varsity Boys White- Coach Porcic:

Brandon Goguen
Brian Krikorian
Collin Bussiere
Kevin Frick
Kyle Enberg
Steven Moran
Tanner McCarthy
Alex Honcharik
Devin Morales
Courtner Marrio

Varsity Boys Gold- Coach Peretti:

Drew Peretti
Connor Davis
Cairo Jimenez
Evan Couture
Richard Amaniampong
Sahale Edmonds
Adam Phillips
Sam Ampofo